Első ciklus tesztoszteron cipionáttal
Szia mindenkinek! 26 éves vagyok és már 4 éve edzek rendszeresen. Most szeretnék először kipróbálni valami erősebbet az izomépítéshez és erőnöveléshez. Hallottam a Testosterone Cypionate-ról, hogy hosszú hatású és stabil. Teljesen kezdő vagyok ebben a témában, nem tudom a helyes dózist, a ciklus hosszát, sem azt, hogy mire kell figyelni. Félek a mellékhatásoktól és szeretnék megbízható információt. Van valakinek valós tapasztalata cipionáttal? Segítene nagyon, ha mesélnétek. Köszönöm!
3 Views


Szia! Érdekes volt olvasni a témáról. Két évvel ezelőtt én is sok információt gyűjtöttem, és különböző tapasztalatokat hasonlítottam össze. Azóta sokat tanultam a rendszeres edzésről, a táplálkozásról és a kitartás szerepéről. Ha a témában keresel további információkat, a
kifejezés gyakran felbukkan a kapcsolódó beszélgetésekben.